Álláslehetőségeink

Tapasztalt vagy JavaScript, NodeJS környezetben, szereted a szabadságot munka és munkaidő terén, sőt saját magad szereted megválasztani a pontos megoldásokat, amivel profin boldogulsz? Akkor úgy gondoljuk, ez a lehetőség érdekes lehet Neked!

Jelenleg 2 fejlesztő dolgozik a csapatban, Frontend (React) túlsúlyos feladatokkal. Sikeres pályázóként, 3. tagként csatlakozol a csapathoz, ahol különböző nemzetközi projektekben, távmunkában fogsz dolgozni, főleg backend service alkalmazások fejlesztésével.

Mivel találkozhatsz nálunk?

  • prototípus vezérelt agilis fejlesztési módszertannal
  • a legmondernebb technológiákkal
  • távmunkával, 99% otthoni rugalmas munkavégzéssel
  • inspiráló kihívásokkal
  • felhőalapú szolgáltatások használatának lehetőségével

Ügyfeleink bankok, biztosítók és egyéb nagyvállalatok, akiknek segítünk beszállítjuk a legújabb piaci megoldásokat, mini projektjeinket, és megtaníjük őket innovációs kultúrára.

Követelmények:

  • Aktív, minimum 3 éves backend fejlesztési tapasztalat, NodeJS alapon
  • Prototípus vezérelt agilis fejlesztési tapasztalat, gyors proof-of-concept megoldások összerakása
  • Szenvedélyes elköteleződés a programozás és a tiszta kód iránt (ezek közül legalább néhány alap neked is: SOLID, DRY, KISS, YAGNI)
  • Nyitottság és aktivitás új technológiák megismerésére és használatára
  • Beilleszkedés az agilis csapatmunkába, aktív részvétel a fejlesztési folyamatok alakításában.
  • Angol nyelvtudás elsősorban írásban és élőszóban

Előnyt jelent:

  • aktív Docker, Cloud deployment tapasztalat
  • Aktív TypeScript tudás
  • microservices tapasztalat
  • JavaScript tesztek írása
  • Az agilis, scrum fejlesztési módszertan ismerete
  • FinTech előélet
  • Többéves programozási tapasztalat bármely más területen

Feladatok:

  • Teljes funkcionalitású dinamikus prototípusok és működő szolgáltatások tervezése és fejlesztése
  • Kicsi, közepes méretű standalone alkalmazások tervezése és infrastrtúrájának kialakítása
  • Backend fejlesztés leginkább Javascript stack-en (Koa, Nest)
  • Tiszta kód készítése, automatizált egység teszteléssel
  • Hatékony, gyors, minőségi és könnyen továbbfejleszthető alkalmazások készítése
  • Együttműködés a nemzetközi UI & UX csapattal az új funkciók meghatározásához, tervezéséhez és leszállításához
  • Folyamatosan önképzési lehetőség a programozás terén
  • Esetenként részvétel egy-egy végfelhasználói, fókuszcsoportos teszten vagy prezentáción

Részletes tech stack:

A csapatban jelenleg a Frontend stack szinte teljesen le van fedve, itt a számodra leginkább releváns backend stack-et jelöltük. Mindegyik tecnhológiához, csomaghoz nem kell érteni, hiszen csapaton belül osztjuk el az felelősöket, viszont kiváló lehetőség elmélyülni, vagy megismerni új megoldásokat, keretrendszereket. Emellett mi is nyitottak vagyunk az újdonságokra, új nézőpontokra, és lehetőség szerint szívesen veszünk át és építünk be a stackbe újonnan érkező tudást is.

    Jelenlegi Stack

  • TypeScript
  • Koa, Express
  • Sequelize, Objection
  • Docker, docker-compose, docker-swarm
  • XState
  • Inversify
  • GraphQL, Rest
  • Lerna, Nx, Yarn Workspaces
  • CircleCI, GitHub CI
  • Strapi

    Ami felé nyitunk

  • Nest
  • Prisma2
  • Dockerization++
  • microservices
  • Cloud services
  • React-Native

Mi az amit kínálunk?

  • Rugalmas munkahely, távmunkával
  • Versenyképes fizetés
  • Inspiráló csapat és feladatok
  • Biztosítjuk a számodra legkedvesebb és legmodernebb munkaeszközöket
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Minimum 10% munkaidő önképzésre

És még ezt mind:

Nyugat-európai projektek, alkalmanként külföldi kiküldetések

Részvétel számos pénzügyi és technológiai konferencián Európaszerte

Új digitális megoldásokkal kísérletezve mélyítheted tech tudásod

Teljes szabadság a technológiai környezet testreszabásához

Teljesen rugalmas, heti 40 órás munkaidő-beosztás, a prioritásoknak megfelelően

Lehetőség a kikapcsolódásra, lazításra, amikor csak kell

 Adatkezelési nyilatkozat